WSZYSTKIE ARTYKUŁY

Szparagi

Sezon na szparagi w pełni, a najlepsze są właśnie teraz!

Ser z soi, czyli Tofu.

Dużo osób go nie lubi, a niedobrze, bo tofu tak naprawdę nie ma charakterystycznego smaku i można przygotować prawie ze wszystkim.

Płatki owsiane

Ulubione jedzenie koni... i sportowców. Płatki owsiane muszą być na Waszej liście.

Mleko kokosowe

Ostatnio było o nim sporo – a jeśli unikasz mleka krowiego, to mleko kokosowe jest najsmaczniejszym i najzdrowszym jego zamiennikiem.

Banany!

Kiedyś bardzo ich nie lubiłam, teraz je kocham. Banany to jedne z niewielu owoców, które są w miarę akceptowalne przez moje ciało i nie wywołują w nim burzy. Na dodatek są uniwersalne, bo mogę używać ich do jedzenia, pieczenia, jako dodatek do owsianek i jaglanek

O najlepszej kaszy, czyli z czego robimy nasze ulubione jaglanki.

Z kaszy jaglanej, oczywiście. Bo jest smaczna, pełna witamin i łatwa do przygotowania. Pyszna na słono i na słodko. I niestety, wciąż niedoceniania, chociaż powoli wraca do łask – szczególnie w postaci śniadań. I dobrze – bo jaglanka z rana to coś wspaniałego.

Jarmuż - Zieleń odkryta na nowo

Właśnie robi furorę w Wielkiej Brytanii. Kale (z ang.) brzmi może bardziej nowocześnie, ale to nasz stary dobry jarmuż jest właśnie odkrywany w nowym świetle. Wszyscy oszaleli na jego punkcie - można go zjeść ze wszystkim i na każdy posiłek – w sałatce, zupie, koktajlu i kaszy.

Traktat o szpinaku

Jako dziecko kręciłam nosem (i nie tylko ja… ) - szpinak kojarzył mi się z zieloną papką nakładaną łyżką na talerz – ani to apetyczne, ani zachęcające. I na nic były wszystkie zapewnienia, że jest bardzo zdrowy. Ale lata mijają a ja z grymaśnej nastolatki staję się świadomym kons

KATEGORIE ARTYKUŁÓW

ZOBACZ NAS NA

O NAS

Połączyłyśmy swoje siły aby pokazać Wam, że zdrowy styl życia nie musi być ani nudny, ani trudny. Jemy, gotujemy, trenujemy. ; )  Zapraszamy!

 

Asia & Julia

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszymi przepisami i nigdy nie przegap nowości -zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera.

WPISZ SWÓJ EMAIL

Przedstawione przez nas informacje mają charakter jedynie edukacyjny i nie są poradą lekarską. Podane informacje stosowane są na własną odpowiedzialność.

Copyright © 2015 ALE ZDROWE! All rights reserved