9 niestandardowych pomysłów na noworoczne postanowienia dla tych, którzy ich nienawidzą.

Większość ludzi porzuca (albo już dawno porzuciło) pomysł Noworocznych Postanowień – i to chyba dlatego, że wyrośliśmy w przekonaniu, że i tak ich nie dotrzymujemy a poczucie porażki jest nam dobrze znane. Okay, rozumiem – ale co jeśli koncept postanowień noworocznych nie jest problemem samym w sobie? Co jeśli problem jest w tym, jakie postanowienia wybieramy?

 

Najpopularniejsze postanowienia noworoczne to oczywiście – schudnę, zarobię więcej pieniędzy, stanę się bardzo zorganizowany i tak dalej, i tak dalej – I wcale nie sugeruję, że stawianie sobie tych celów jest zupełnie bezsensowne. Ale uważam, że formowanie postanowień w sposób, który sprawia, że czujesz się niedowartościowany nie jest najlepszą opcją aby przeprowadzić zmianę, o której marzysz. Stawianie przed sobą wyzwań, które skupiają się bardziej na Twoich wewnętrznych potrzebach i stawiają na pierwszym miejscu Twoje samopoczucie sprawi, że poczujesz większą kontrolę, będziesz bardziej optymistyczny, bardziej podekscytowany przyszłością i tym, co możesz osiągnąć. I jak się zmienić!

 

Może chcesz schudnąć, aby lepiej wyglądać ale co tak naprawdę sprawia, że jesteś nieszczęśliwy z tym, jak wyglądasz teraz? Pewnie ma to związek z niską samooceną – i to to jest miejsce, które wymaga uwagi i poprawek! A potem możesz się skupić na wadze.

 

Zamiast pytać się, co jest w Tobie do poprawienia i stawiać sobie wymagania, których nie możesz spełnić zadaj sobie pytanie CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCESZ w tym roku.  A potem znajdź możliwości, dzięki którym możesz przybliżyć się do swoich celów. W duchu sprawiania, aby ten rok był lepszy rokiem, przemyśl swoje podejście do postanowień noworocznych – a ja mam dla was 9 pomysłów, gdzie zacząć. ; )

 

 

  1. Bądź uprzejmy dla wszystkich wokół siebie – ale zacznij od siebie.
  2. Naucz się akceptować i doceniać to, co nieznane. Im więcej wiary w siebie posiadasz, tym łatwiejsze będzie Twoje życie!
  3. Kochaj swoje ciało bez względu na numer na wadze czy centymetrze. Jeśli czujesz się dobrze w środku, to rezultaty zobaczysz na zewnątrz.
  4. Wybieraj jedzenie, które sprawia, że CZUJESZ się dobrze raczej niż te, które sprawiaja, że WYGLĄDASZ dobrze.
  5. Słuchaj swojego serca bo wie to, czego mózg jeszcze nie przerobił ; )
  6. Akceptuj to, że pewnie rzeczy się kończą. A koniec to jedyna opcja na nowy początek!
  7. Akceptuj to, że zamknięte drzwi to drzwi do ścieżki nieodpowiedniej dla Ciebie. Czeka Cię coś lepszego!
  8. Nazywaj swoje marzenia „planami”.
  9. Wierz w to, że wszystko co się dzieje, dzieje się na Twoją korzyść. I wszystko jest w porządku!  

 

Życzę Wam wszystkim wszystkiego dobrego i wspaniałego Nowego Roku!!!

Julia ; ))

KATEGORIE ARTYKUŁÓW

ZOBACZ NAS NA

O NAS

Połączyłyśmy swoje siły aby pokazać Wam, że zdrowy styl życia nie musi być ani nudny, ani trudny. Jemy, gotujemy, trenujemy. ; )  Zapraszamy!

 

Asia & Julia

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszymi przepisami i nigdy nie przegap nowości -zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera.

WPISZ SWÓJ EMAIL

Przedstawione przez nas informacje mają charakter jedynie edukacyjny i nie są poradą lekarską. Podane informacje stosowane są na własną odpowiedzialność.

Copyright © 2015 ALE ZDROWE! All rights reserved